تاحالا شده بخاطر پیگیری پرداختی های بیمه تکمیلی یک روز کاری را از دست بدی؟

 

یا پیش اومده از دکتر رفتن منصرف بشید بخاطر همین دردسر های بعدش؟

 

تا حالا تجربه وایسادن تو صف گرفتن خسارت بیمه تکمیلی رو دارید؟ یا شده بگن تو مدارکتون این موارد کمه و بگن برید دوباره بیاید؟

ما چکار میکنیم؟

خیلی ساده و خلاصه بگم ما بجای شما کارهای مربوط به پیگیری های بیمه تکمیلیتون رو انجام میدیم.

مشكلات بيمه‌های تكميلی در كشور هميشه يكی از دغدغه‌هیي بيمه‌ شده ها بوده. اکثر اوقات به دلیل فرصت کافی نداشتن یا آشنا نبودن با ساختار شرکت های بیمه، از مطالبه و پیگیری این خدمات منصرف شده ایم.

خیلی از ماها پدر و مادر سالمند داریم که اونا هم مشکل گرفتن خسارت هاشون از بیمه های درمان تکمیلی رو دارن.

دیگه لازم نیست برای این کار خودتون برید تو صف وایسید!!!

دلزنده به نمایندگی از شما تمام کارهای مربوط به خسارت های بیمه تکمیلیتون رو انجام میده.

پرستار و بهیار اختصاصی

در این سفر پرستاران خبره شما را همراهی می‌کنند تا در صورت بروز مشکلات، خدمات پرستاری ارائه دهند. این خدمات به طور رایگان به شما ارائه می‌شود و هزینه اضافه‌ای بابت آن نمی‌پردازید. اگر والدین شما به پرستار اختصاصی نیاز دارند می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی پرستار خصوصی بگیرید.

تجهیزات ضروری

اغلب افراد سالخورده و سالمند به منظور انجام فعالیت‌های روزمره یا بهبود روند درمانی به وسایل و تجهیزات مراقبتی و نگهداری نیاز دارند. این تور مجهز به تجهیزات ضروری است. در صورتی که نیاز به ویلچر، واکر یا تجهیزات مشابه دارید در مرحله ثبت نام موضوع را با تورلیدر درمیان بگذارید.

سرویس بهداشتی همراه

اهمیت تامین توالت مناسب برای سالمندان، مخصوصا هنگام سفر بر هیچ کس پوشیده نیست. از این رو تمهیدات ویژه‌ای در این زمینه در نظر گرفته‌ایم. مکان مسافرت بر اساس وجود سرویس بهداشتی انتخاب می‌شود و توالت فرنگی سیار جهت رفع نیاز در اختیار قرار می‌گیرد.

تفریحات سالم

تلاش می‌شود تفریحاتی مناسب با شرایط سالمندان تعبیه گردد. مطمئن باشید لحظاتی جذاب و به یاد ماندنی را در کنار ما تجربه خواهید کرد.

میز و صندلی

با توجه به شرایط سالمندان در نشستن و برخواستن، میز و صندلی سیار در اختیار افرادی که نیاز به میز و صندلی دارند قرار می‌گیرد.

تورلیدر حرفه ای

تور سالمندی با تورهای عادی متفاوت است و لازم است تورلیدر آن به لحاظ جسمی و به لحاظ روانشناختی تجربه کار با سالمندان را داشته باشد و شرایط آن‌ها را درک کند.

غذای متناسب

افراد مسن نیاز به انرژی بیشتری دارند تا اندام‌ها عملکرد مناسبی داشته باشند پس باید از موادی استفاده کنند که دارای منبع غنی از مواد مغذی باشد. تمامی این نکات در تهیه غذا برای سالمندان در حین سفر در نظر گرفته می‌شود.

حمل و نقل

وسایل حمل و نقل و ون­‌های مناسب سالمندان این امکان را فراهم می­‌نماید که با کاهش ارتفاع امکان سوار و پیاده شدن را آسان‌­تر نماید و همچنین مجهز به تجهیزات مناسب جهت رفاه بیشتر می­‌گردد. تلاش می‌شود مناسب‌ترین وسیله حمل در اختیارتان قرار گیرد.

بیمه حوادث

بیمه حوادث تورهای مسافرتی در راستای تأمین امنیت و آرامش سالمندان عزیز طراحی شده است. تفاوتی ندارد حادثه کی، کجا و در چه شرایطی اتفاق می‌افتاد. در زمان سختی و مشکلات می‌توان روی بیمه حوادث انفرادی برای حمایت‌های مالی حساب باز کرد.